Decorative / Seasonal - LED/TAPE/16.4'/5050/RGB KIT/12V/50M/STD - 61953
STANPRO
LED/TAPE/16.4'/5050/RGB KIT/12V/50M/STD
Product code:
STD61953
Mfr Number:
61953
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Back
Product Details

Product Details
Tape LED Kit 16.4FT 12V 27W IP64 RGB 10mm