 Previous
 Next
LED - Flat Panel - PANELF4A035UNHD84014GWH 1X4BKLIT120-347V - 62266
PANELF4A035UNHD84014GWH 1X4BKLIT120-347V
LEDVANCE (SYLVANIA)logo
LEDVANCE (SYLVANIA)
Product code:
SYE62266
Mfr Number:
62266
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Cut Sheet
 Cut Sheet
 Back
Product Details

Product Details
LED Flat Panel 4A, 35W, 120 347V, 0 10V Dimmable, 3850 lumens, 80+ CRI, 4000K, 1x4, For lay in grid cielings, White Painted Finish