Other LED - HIDR1AS150HUV8SC2MOG 150W CRN COB 12-347 - 42007
LEDVANCE (SYLVANIA)logo
LEDVANCE (SYLVANIA)
HIDR1AS150HUV8SC2MOG 150W CRN COB 12-347
Product code:
SYE42007
Mfr Number:
42007
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Back
Product Details

Product Details
Performance class HID replacement, mogul with 277 480V. 155/115/80W selectable, 3000/4000/5000K selectable. 4kV surge suppression
Technical Specifications
Technical Specifications
Other LED
DESCRIPTION HIDR1AS150HUV8SC2MOG 150W CRN COB 12-347