927 T5/CL/6V/1.2A/WDG/STD 10P
 Previous
 Next
Miniature Lamps - 927 T5/CL/6V/1.2A/WDG/STD 10P - 50405
STANPRO
927 T5/CL/6V/1.2A/WDG/STD 10P
Product code:
STD50405
Mfr Number:
50405
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 10 EA , Multiple  10 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Catalog Page
 Back
 Catalog Page
Product Details

Product Details
927 T5/CL/6V/1.2A/WDG/STD 10P
MINIATURE LAMP ANSI:927 T-5 6V 1.2A 7.2W WEDGE CLEAR 10 PACK STD